wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kilka praktycznych informacji

Kilka praktycznych informacji

1. Materiały z tego sklepu mają swoje wykonania na Youtubie w serwisie MUSIC LESSONS BY DAREK. Dosłownie do kilku piosenek nie ma nagrań (np. Youtube usunął nagranie) - jeśli byście mieli pytanie nt. jakiegoś produktu bez filmu na YT to zapraszam do kontaktu.

2. Nie każde opracowanie piosenki zawiera całą długość oryginału - czasami robię skrócone wersje piosenek - zazwyczaj im trudniejsza wersja piosenki tym dłuższe będzie jej wykonanie. Przez kupnem produktu zachęcam do sprawdzenia wykonania na Youtube by zobaczyć czy taka długość wykonania Wam wystarczy.

3. Wersja "melodia+akordy" nie ma swojej wersji na Youtube, natomiast filmik pod nią mówi o długości nagrania danego produktu.

4. Dopiero co zaczynam prowadzić sklep, więc w przypadku jakiś błędów proszę mnie informować! Za wskazanie istotnych błędów będzie można dostać kupony do wykorzystania w tym sklepie!

5. Zakupione pliki są dostępne przez 10 dni (od data kupna) i można na stronę pobierania wchodzić 10 razy.

6. Maksymalna wartość procentowa naliczonych rabatów to 50%.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu